tarcza szlifierska elastyczna do metalu 125/22,23/4mm Makita [B-53110]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-53110
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 99 pkt. |
Tarcza elastyczna szlifowania metali i stali nierdzewnej Makita B-53110 do stosowania z akumulatorowymi szlifierkami kątowymi 125 mm.
Średnica tarczy 125 mm, średnica mocowania 22,23 mm, grubość 4 mm.
Elastyczna konstrukcja tarczy redukuje wibracje przenoszone na ręce i ramiona operatora podczas pracy oraz zmniejsza poziomu hałasu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza szlifierska elastyczna do metalu Makita [B-53110]:
- elastyczna tarcza przeznaczona do szlifowania metalu i stali nierdzewnej,
- zapewnia szybkie cięcie i jednolite wykończenie przy mniejszym nakładzie pracy operatora,
- elastyczna konstrukcja redukuje wibracje, zmniejsza poziomu hałasu oraz drgań przenoszonych na ręce i ramiona,
- szczególnie polecana do stosowania szlifierkach kątowych akumulatorowych ze średnicą mocowania 22,3mm,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych.
Parametry tarczy Makita [B-53110]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość tarczy: 4 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr./min.,
- przeznaczenie: stal i stal nierdzewna,
- oznaczenie tarczy: WA36P
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 4 mm |
| typ tarczy: | wypukła |
| EAN: | 088381472296 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
