tarcza korundowa do cięcia metalu i stali nierdzewnej INOX, 115/22,23/1,6mm, Makita [B-45755]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-45755
Stan magazynowy: 10
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 49 pkt. |
Tarcza tnąca do metalu i stali nierdzewnej INOX Makita B-45755 o średnicy 115 mm i grubości 1,6 mm, przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów.
Tarcza przystosowana do stosowania w szlifierkach kątowych o średnicy mocowania 22,23 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza korundowa do cięcia metalu i stali nierdzewnej Makita [B-45755]:
- cienka tarcza do cięcia stali i stali nierdzewnej,
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów,
- pozwala uzyskać wysoką jakość obróbki materiałów,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych 115 mm o średnicy mocowania 22,23 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO METALU MAKITA [B-45755]:
- średnica tarczy: 115 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm,
- grubość cięcia: 1,6 mm,
- typ tarczy: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13300 obr./min.,
- oznaczenie tarczy: A36S-BF
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13300 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,6 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381451024 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
