tarcza korundowa do cięcia metalu i stali nierdzewnej 115/22,23/1,0mm Makita [E-03034]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-03034
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 70 pkt. |
Wysokiej jakości tarcza korundowa Makita E-03034, o średnicy 115 mm, z otworem 22,23 mm, o szerokości 1,0 mm.
Przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów ze stali i stali nierdzewnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza korundowa do cięcia metalu i stali nierdzewnej 115mm Makita [E-03034]:
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów ze stali i stali nierdzewnej,
- tarcza korundowa posiada ścierniwo wiązane żywicą syntetyczną i wzmocnione tkaniną z włókna szklanego, co pozwala na uzyskanie dużej wydajności przy zachowaniu wysokiej jakości obróbki materiałów,
- przystosowana jest do użytku w szlifierkach wysokoobrotowych.
Parametry techniczne tarczy do metalu Makita [E-03034]:
- średnica tarczy: 115 mm,
- średnica otworu: 22,23 mm,
- grubość tarczy: 1,0 mm,
- typ tarczy: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13300 obr./min.,
- oznaczenie tarczy: A60U
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| typ tarczy: |
|
| EAN: | 088381560627 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
