tarcza do szlifowania metalu / stali nierdzewnej INOX, 125/22,23/6mm Fein [63703005010] 1 sztuka
-
Producent:
-
Kod producenta:63703005010
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 143 pkt. |
Tarcza do szybkiego i zgrubnego szlifowania metali i stali nierdzewnej Fein 63703005010 o średnicy 125 mm, średnicy mocowania 22,23 mm i grubości tarczy 6 mm.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania ze szlifierkami kątowymi 125mm.
Zakres dostawy obejmuje 1 sztukę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza do szlifowania metalu, stali nierdzewnej INOX, 125/22,23/6 mm Fein [63703005010]:
- przeznaczona do zgrubnego i szybkiego szlifowania szwów spawalniczych,
- pozwala na wstępną obróbkę blach, rur i profili ze stali i stali nierdzewnej,
- tarcza odgięta typ T27,
- nadaje się do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,23mm,
Parametry tarczy Fein [63703005010]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość tarczy: 6 mm,
- typ: wypukła, typ T27,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr./min.,
- maksymalna prędkość pracy: 80 m/s,
- liczba sztuk: 1
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 6 mm |
| typ tarczy: | wypukła |
| EAN: | 4014586450094 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
