tarcza do szlifowania metalu i stali nierdzewnej, 115x4,0x22,23mm, Makita [B-49775]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-49775
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 89 pkt. |
Tarcza szlifierska Makita B-49775 o średnicy 115 mm, grubości 4,0 mm i ziarnistości WA36P.
Przeznaczona do szlifowania metalu i stali nierdzewnej.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych o średnicy mocowania 22,23mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza do szlifowania metali i stali nierdzewnej, 115/22,23/4,0mm, Makita [B-49775]:
- tarcza do ogólnej obróbki metalu i stali nierdzewnej,
- ziarnistość WA36P zapewnia wysoką efektywność szlifowania,
- przeznaczona do szlifowania brzegów i powierzchni,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych.
Parametry techniczne tarczy Makita [B-49775]:
- średnica tarczy: 115 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość tarczy: 4,0 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13300 obr./min.,
- typ tarczy: wypukła,
- oznaczenie tarczy: T27 WA36P-BF
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | szlifierka kątowa |
| grubość tarczy: | 4,0 mm |
| typ tarczy: | wypukła |
| EAN: | 088381461153 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
