tarcza do szlifowania metalu i stali nierdzewnej 125/22,23/6,0mm, Makita [A-80656]
-
Producent:
-
Kod producenta:A-80656
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 89 pkt. |
Tarcza szlifierska Makita A-80656, o średnicy 125 mm i grubości 6,0mm, przeznaczona do szlifowania metalu i stali nierdzewnej.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych o średnicy mocowania 22,23 mm, przystosowanych do tarcz o średnicy 125 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza do szlifowania metalu i stali nierdzewnej 125/22,23/6,0 Makita [A-80656]:
- uniwersalna tarcza do ogólnej obróbki metali i stali nierdzewnej,
- przeznaczona do szlifowania brzegów i powierzchni, usuwania gratu,
- tarcza tłoczona na zimno ze spoiwem ze sztucznej żywicy,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,23 mm przystosowanych do tarcz o średnicy 125 mm
Parametry techniczne tarczy Makita [A-80656]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość cięcia: 6,0 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr./min.,
- oznaczenie tarczy: WA36N
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 6,0 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381139168 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
