tarcza do cięcia stali i żelaza, 115/22,23/2,5mm, Makita [A-85307]
-
Producent:
-
Kod producenta:A-85307
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 51 pkt. |
Uniwersalna tarcza tnąca firmy Makita model A-85307 o średnicy tarczy 115mm i grubości 2,5mm, przeznaczonych do cięcia stali i metalu.
Tarcza płaska przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy mocowania 22,23mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia metalu, 115/22,23/2,5 Makita A-85307
- uniwersalna tarcza do cięcia stali i metalu, do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm,
- tarcza tłoczona na zimno tnąca ze spoiwem,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów
Parametry tarczy Makita A-85307
- średnica tarczy: 115mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm,
- grubość cięcia: 2,5mm,
- typ: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13300 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13300 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 2,5 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381150583 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
