tarcza do cięcia stali nierdzewnej Inox 115mm o grubości 1,0mm Long Life DeWALT [DT3442-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3442-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29 pkt. |
Płaska tarcza korundowa z ziarnami tlenku aluminium do cienkiego cięcia stali nierdzewnej INOX Long Life DeWALT model DT3442, średnica tarczy 115mm, otwór wewnętrzny 22,23mm, grubość tarczy 1,0mm.
Tarcza DT3442 ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności.
Rekomendujemy stosowanie tarczy DT43909 w szlifierkach kątowych, elektrycznych i akumulatorowych różnych marek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza 115mm do cięcia metalu i stali nierdzewnej INOX Long Life DeWALT [DT3442-QZ]
- płaska tarcza przeznaczona do cienkiego cięcia stali nierdzewnej,
- tarcza DT3442 posiada ziarna tlenku aluminium, dzięki temu ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności,
- przeznaczona jest do pracy ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi.
Parametry tarczy do cięcia metalu i INOX DeWalt DT3442:
- średnica tarczy: 115mm,
- średnica otworu: 22,23mm,
- grubość tarczy: 1,0mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13300 obr/min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13300 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| EAN: | 5035048014714 |
| kraj produkcji: | Maroko |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 11.50 cm |
| szerokość opakowania: | 11.50 cm |
| wysokość opakowania: | 0.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
