tarcza do cięcia stali INOX 115X22.23X1,2 mm HIGH PERFORMANCE DeWALT [DWA8062SIA-AE]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWA8062SIA-AE
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29 pkt. |
Tarcza korundowa z ziarnami tlenku aluminium do cięcia DeWALT model DWA8062SIA, średnica tarczy 115mm, otwór wewnętrzny 22,23mm, grubość tarczy 1,2mm.
Tarcza ta przeznaczona jest do cięcia metalu i stali nierdzewnej.
Rekomendujemy stosowanie tarczy w szlifierkach kątowych, elektrycznych i akumulatorowych różnych marek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza do cięcia stali INOX DeWalt DWA8062SIA-AE o średnicy 115mm i grubości 1,2mm:
- tarcza korundowa przeznaczona do cięcia metalu i stali nierdzewnej INOX,
- tarcza ta posiada ziarna tlenku aluminium, dzięki temu ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności,
- przeznaczona jest do pracy ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi.
Parametry tarczy DeWalt DWA8062SIA:
- średnica tarczy: 115mm,
- średnica otworu: 22,23mm,
- grubość tarczy: 1,2mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13300 obr/min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | szlifierka kątowa |
| grubość tarczy: | 1,2 mm |
| typ tarczy: |
|
| EAN: | 5035048501627 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 11.50 cm |
| szerokość opakowania: | 0.12 cm |
| wysokość opakowania: | 11.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
