tarcza do cięcia metalu / stali nierdzewnej INOX, 150/22,23/1,6mm, Makita [B-12251]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-12251
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 75 pkt. |
Ekstra cienka tarcza firmy Makita model B-12251 o średnicy tarczy 150mm i grubości 1,6mm, przeznaczonych do szybkiego cięcia metali i stali nierdzewnej.
Tarcza płaska przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy mocowania 22,23mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia metalu, stali nierdzewnej INOX, 150/22,23/1,6 Makita B-12251
- ekstra cienka tarcza do szybkiego cięcia cięcia metalu i stali nierdzewnej, do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów
Parametry tarczy Makita B-12251
- średnica tarczy: 150mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm,
- grubość cięcia: 1,6mm,
- typ: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 10200 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 10200 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 150 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,6 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381354011 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
