tarcza do cięcia metalu i stali nierdzewnej 230/22,23/3 mm, EXTREME DeWALT [DX7987-AE]
-
Producent:
-
Kod producenta:DX7987-AE
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 118 pkt. |
Tarcza korundowa, EXTREME DeWALT DX7987-AE, o średnicy 230 mm i grubości 3,0 mm, przeznaczona do szybkiego cięcia metali i stali nierdzewnej.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych ze średnicą tarczy 230 mm i mocowaniem 22,23 mm. Doskonale sprawdzi się do cięcia elementów konstrukcyjnych, takich jak pręty zbrojeniowe, a także do cięcia spawów i ogólnego przygotowania powierzchni metalowych.
Tarcza do cięcia metalu DeWalt [DX7987-AE]:
- tarcza korundowa serii EXTREME, przeznaczona do szybkiego i czystego cięcia oraz obróbki różnego rodzaju metali,
- doskonale sprawdza się do cięcia stali, stali nierdzewnej, żelaza i metali nieżelaznych,
- może być stosowana do cięcia elementów konstrukcyjnych, takich jak pręty zbrojeniowe, a także do cięcia spawów i ogólnego przygotowania powierzchni metalowych,
- spełnia normy bezpieczeństwa, takie jak np. EN12413 i posiada akredytację OSA (Organisation for the Safety of Abrasives - Organizacja ds. Bezpieczeństwa Materiałów Ściernych), oznaczającą gwarancję, że jest to narzędzie klasy premium, którego bezpieczeństwo i jakość zostały niezależnie potwierdzone, co jest szczególnie ważne przy pracy z narzędziami obrotowymi pracującymi z dużą prędkością,
- przeznaczona jest do stosowania ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO METALU EXTREME DEWALT [DX7987-AE]:
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu: 22,23 mm,
- grubość tarczy: 3 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6600 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | szlifierka kątowa |
| grubość tarczy: | 3,0 mm |
| typ tarczy: | korundowa |
| EAN: | 5035048219188 |
| kraj produkcji: | Słowenia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.299 kg |
| długość opakowania: | 23.1 cm |
| szerokość opakowania: | 23.10 cm |
| wysokość opakowania: | 1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
