Płaska tarcza do cięcia metalu firmy Smart model SM-16-12510, średnica tarczy 125 mm, otwór wewnętrzny 22,23 mm, grubość tarczy 1 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza 125mm do cięcia metalu, Smart SM-16-12510
  • tarcza spełnia międzynarodowe wymogi w zakresie bezpieczeństwa EN12413,
  • grubość tarczy zapewnia optymalną szybkość cięcia obrabianego materiału,
  • wysokiej jakości elektrokorund zapewnia dużą szybkość cięcia.
Parametry tarczy do cięcia metalu SM-16-12510:
  • średnica tarczy: 125mm,
  • średnica otworu: 22,23mm,
  • grubość tarczy: 1mm.
  • maksymalna prędkość obrotowa: 12200 obr/min
prędkość obrotowa na biegu jałowym: 12200 obr/min
średnica otworu tarczy: 22,23 mm
średnica tarczy: 125 mm
przeznaczenie: do metalu
grubość tarczy: 1,0 mm