tarcza do cięcia metalu 125mm o grubości 1,0mm , Smart [SM-16-12510]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-16-12510
Stan magazynowy: 249
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19 pkt. |
Płaska tarcza do cięcia metalu firmy Smart model SM-16-12510, średnica tarczy 125 mm, otwór wewnętrzny 22,23 mm, grubość tarczy 1 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza 125mm do cięcia metalu, Smart SM-16-12510
- tarcza spełnia międzynarodowe wymogi w zakresie bezpieczeństwa EN12413,
- zastosowane spoiwo żywiczne wraz z dwoma siatkami zapewnia bezpieczeństwo pracy oraz żywotność tarczy,
- grubość tarczy zapewnia optymalną szybkość cięcia obrabianego materiału,
- wysokiej jakości elektrokorund zapewnia dużą szybkość cięcia.
Parametry tarczy do cięcia metalu SM-16-12510:
- średnica tarczy: 125mm,
- średnica otworu: 22,23mm,
- grubość tarczy: 1mm.
- maksymalna prędkość obrotowa: 12200 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do metalu |
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| EAN: | 5901769682160 |
| kraj produkcji: | Maroko |
| stan: | nowy |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
