tarcza korundowa do cięcia metalu 125/22,23/2,5 mm Makita [D-18677] płaska
-
Producent:
-
Kod producenta:D-18677
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 32 pkt. |
Wysokiej jakości płaska tarcza do cięcia stali Makita D-18677, o średnicy 125 mm, z otworem 22,23 mm, o grubości 2,5 mm.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania ze szlifierkami kątowymi 125 mm. Może być stosowana do cięcia profili, rur, blach i drutów ze stali.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza korundowa do cięcia metalu 125mm Makita [D-18677]:
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów ze stali,
- pozwala uzyskać wysoką jakość obróbki materiałów,
- przystosowana jest do użytku w szlifierkach wysokoobrotowych.
Parametry techniczne tarczy do metalu Makita [D-18677]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu: 22,23 mm,
- grubość tarczy: 2,5 mm,
- typ tarczy: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12200 obr/min,
- oznaczenie tarczy: A30S BF
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 2,5 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381205016 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
