tarcza do cięcia metalu, 125/22.23/1.0mm, STANLEY [STA32637-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:STA32637-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 45 pkt. |
Tarcza do cięcia metalu, STANLEY [STA32637-QZ], o średnicy 125 mm i grubości 1 mm, przeznaczona do szlifierek kątowych z mocowaniem 22.23 mm i tarczami o średnicy 125 mm.
Wysokiej jakości tarcza tnąca z tlenku glinu, wzmocniona włóknem szklanym i żywicą, zapewnia wysoką wydajność i bezpieczeństwo pracy.
Cienka konstrukcja umożliwia szybkie i precyzyjne cięcie.
Produkt zgodny z normą EN12413, certyfikowany przez OSA.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia metalu, 125/22.23/1.0mm, STANLEY [STA32637-QZ]
- wysokiej jakości tarcza z tlenku glinu, klejona włóknem szklanym i żywicą, zapewnia odpowiednią wydajność i bezpieczeństwo pracy,
- cienka konstrukcja tarczy umożliwia szybkie i precyzyjne cięcie materiału,
- wyprodukowana zgodnie z normą EN12413, posiada certyfikat bezpieczeństwa OSA,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22.23 mm przystosowanych do tarcz o średnicy 125 mm,
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY STANLEY [STA32637-QZ]
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22.23 mm,
- grubość cięcia: 1.0 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12 200 obr./min.,
- oznaczenie tarczy: A60TBF,
- waga: 33 g,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 5035048373095 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.033 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
