tarcza do cięcia metalu, 115x2,5x22,2mm, Makita [D-18661]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-18661
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 28 pkt. |
Tarcza firmy Makita model D-18661 o średnicy tarczy 115mm i grubości 2,5mm, przeznaczonych do cięcia metalu.
Tarcza płaska przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy mocowania 22,2mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia metalu, 115x2,5x22,2mm, Makita [D-18661]:
- tarcza do cięcia metalu, do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,2mm,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów
Parametry tarczy Makita D-18661
- średnica tarczy: 115mm,
- średnica otworu tarczy: 22,2mm,
- grubość cięcia: 2,5mm,
- typ: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa:13290 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13290 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: | do metalu |
| grubość tarczy: | 2,5 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381205009 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
