tarcza diamentowa segmentowa do szybkiego ciecia betonu, do szlifierek kątowych 230/22,2/2,0mm, DeWalt [DT40260-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT40260-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1661 pkt. |
Tarcza diamentowa segmentowa 230/22,2/2,0 mm firmy DeWalt model DT40260, do szybkiego ciecia materiałów budowlanych na sucho i mokro.
Znakomicie sprawdza się do cięcia betonu, betonu zbrojonego, cegły, jastrychu oraz miękkich i średniotwardych kamieni naturalnych i sztucznych.
Tarcza diamentowa z wysokim segmentem dedykowana jest do przecinarki DCS690.
tarcza diamentowa do szybkiego ciecia betonu 230mm DeWalt DT40260:
- tarcza diamentowa segmentowa do szybkiego cięcia materiałów budowlanych: betonu, betonu zbrojonego, cegły, jastrychu oraz miękkich i średniotwardych kamieni naturalnych i sztucznych,
- do cięcia na sucho i mokro,
- tarcza przeznaczona jest do przecinarki DCS690.
parametry tarczy diamentowej DeWalt DT40260:
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 2,0 mm,
- wysokość segmentu: 12 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 6600 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do materiałów budowlanych |
| wysokość segmentu: | 12 mm |
| szerokość segmentu: | 2,0 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 5035048504123 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.69 kg |
| długość opakowania: | 30.00 cm |
| szerokość opakowania: | 26.50 cm |
| wysokość opakowania: | 0.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
