tarcza diamentowa do czołowego szlifowania betonu 125mm, Makita [B-48549]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-48549
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4289 pkt. |
Tarcza diamentowa do czołowego szlifowania betonu i kamienia Makita [B-48549] o średnicy 125 mm, z mocowaniem na gwint M14, z podwójnym wieńcem segmentowym.
Znakomita tarcza do szybkiego zgrubnego szlifowania twardych materiałów o dużej gęstości - betonu i różnego rodzaju kamienia.
Tarcza przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy tarczy 125mm wyposażonymi w system SJS, SJSII, lub ze szlifierkami z łagodnym rozruchem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Diamentowa tarcza do czołowego szlifowania betonu 125mm, Makita [B-48549]:
- tarcza z dwoma rzędami segmentów doskonale sprawdzi się do zgrubnego szlifowania powierzchni z betonu i różnego rodzaju kamienia,
- przeznaczona jest do szlifierek kątowych 125 mm wyposażonych w system SJS, SJSII, lub do szlifierek z łagodnym rozruchem.
Parametry tarczy do czołowego szlifowania betonu 125mm Makita [B-48549]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
- szerokość segmentu: 8 mm,
- wysokość segmentu: 5,5 mm,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 12200 obr./min.,
- opakowanie: blister.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12220 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| wysokość segmentu: | 5,5 mm |
| szerokość segmentu: | 8 mm |
| typ tarczy: | garnkowa |
| EAN: | 088381455503 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
