tarcza 2w1 szlifierska/tnąca do metalu 125/22,23/2,2mm Makita [B-51655]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-51655
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 85 pkt. |
Tarcza 2 w 1 do gratowania i szybkiego cięcia metali i stali nierdzewnej Makita B-51655 przeznaczona do współpracy ze szlifierkami kątowymi 125mm.
Średnica tarczy 125 mm, średnica mocowania 22,23 mm, grubość 2,2 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza 2w1 szlifierska/tnąca Makita [B-51655]:
- ekstra cienka tarcza do gratowania i szybkiego cięcia metalu i stali nierdzewnej,
- nadaje się do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych,
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów.
Parametry tarczy 2w1 Makita [B-51655]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość cięcia: 2,2 mm,
- typ: wypukła,
- przeznaczenie: stal i stal nierdzewna,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr./min.,
- oznaczenie tarczy T27 SA46P BF,
- waga: 5 g
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 2,2 mm |
| typ tarczy: | wypukła |
| EAN: | 088381465861 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
