profesjonalne szczypce zaciskowe do wymiennych szczęk zagniatających KNIPEX [97 43 200 A]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 43 200 A
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5046 pkt. |
Profesjonalne, dwuręczne szczypce do zagniatania firmy Knipex [97 53 18] służą do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych.
Samonastawne szczypce zaciskowe z obrotową głowicą zaciskową do tulejek kablowych. Zakres pracy zaciskarki od 0,14 do 16 mm².
Szczypce do zaciskania dopasowują się automatycznie do różnych przekrojów i możliwe jest zaciskanie podwójnych tulejek kablowych do 2 x 6 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne, szczypce zaciskowe do wymiennych szczęk, Knipex [97 43 200 A]:
- szczypce zaciskowe bez narzynek, bez etui,
- jedno narzędzie do prawie 1000 zastosowań zaciskania w zależności od zastosowanej matrycy,
- posiada prawie równoległy ruch zaciskania,
- stała, wysoka jakość zaciskania dzięki precyzyjnym matrycom i wymuszonemu mechanizmowi blokującemu (możliwość odblokowania)
- docisk zaciskania (siła zaciskania) został precyzyjnie ustawiony (skalibrowany) w fabryce, ponownie regulowany,
- szczypce optymalnie przenoszą siły dzięki działaniu dźwigni, co zdecydowanie zmniejsza zmęczenie ręki podczas pracy,
- mają ergonomicznie zaprojektowane uchwyty,
- dostępne są różne lokalizatory (pozycjonery) do precyzyjnego pozycjonowania złączy,
- w ofercie do dokupienia jest wiele różnych matryc do zagniatania w zależności jakie kontektorki chcemy zaprasować (dostępne na zamówienie),
- szczypce zaciskowe wykonane zostały ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej o specjalnej jakości, hartowana olejowo.
parametry techniczne szczypiec zaciskowych [97 43 200 A]:
- przeznaczona do: zaciskania tulei drucianych,
- zakres pracy: 0,14 - 16 mm²,
- AWG: 26 - 6,
- liczba miejsc zaciskania: 1,
- szczypce: oksydowane,
-
głowica: oksydowane,
- rękojeść: z wielokomponentowymi uchwytami,
- wymiary: 200 x 95 x 20 mm,
- waga: 574 g,
| długość całkowita: | 240 mm |
| waga: | 574 g |
| EAN: | 4003773071587 |
| zakres pracy: | 0,14-16 mm² |
| zakres pracy AWG: | 26-6 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.628 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 9.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
