szczypce półokrągłe krótkie z gładkimi szczękami serii RX Ergo, rozmiar L 146,5mm, BAHCO [RX 7893]
-
Producent:
-
Kod producenta:RX 7893
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1855 pkt. |
Profesjonalne szczypce półokrągłe, krótkie z gładkimi szczękami LINDSTROM model RX 7893 do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce.
Wyposażone w rękojeści ESD wykonane z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych, nie przyjmujące żadnych ładunków elektrostatycznych,
Szczypce RX 7893 mają krótkie szczęki półokrągłe, a część roboczą gładką o długości 20 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce półokrągłe krótkie do precyzyjnych prac LINDSTROM model RX 7893:
- szczypce półokrągłe krótkie RX 7893 wykonane z wysokiej jakości stal stopowej, polerowane przeznaczone są do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce,
- mają gładką powierzchnia szczęk o kształcie promienistym o długości 20 mm
- wyposażone w rękojeści ESD wykonane z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych, nie przyjmujące żadnych ładunków elektrostatycznych,
- dzięki sterowanemu numerycznie procesowi szlifowania zapewniona jest dokładność kątów krawędzi szczęk, oraz ich powtarzalność;
- precyzyjny proces hartowania indukcyjnego krawędzi szczęk zapewnia twardość 42-46 HRc, a dołączona śruba minimalizuje tarcie,
- wyposażone są w wyjmowaną sprężynę powrotną, ograniczającą naprężenia. Sprężynę można ustawiać w trzech różnych pozycjach.
parametry techniczne szczypiec RX 7893:
- typ szczęki: półokrągłe krótkie (Short Snipe Nose),
- powierzchnia chwytająca: gładka (Smooth),
- złącze skręcane: tak,
- długość całkowita A: 146,5 mm (5,77"),
- długość ostrzy B: 20,0 mm (0,79"),
- szerokość głowicy tnącej C: 9,0 mm (0.35"),
- wysokość głowicy tnącej D: 6,7 mm (0.26"),
- wymiar E: 1,2 mm (0.05"),
- wymiar F: 0,8 mm (0,03"),
- waga: 71 g.
| długość całkowita: | 146,5 mm |
| waga: | 71 g |
| EAN: | 7314150103249 |
| długość szczęk: | 20 mm |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | L (Large) |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | gładka |
| złącze skręcane: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.069 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
