szczypce płaskie montażowe 200 mm Knipex [28 01 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:28 01 200
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1251 pkt. |
Profesjonalne szczypce do prac precyzyjnych firmy Knipex model [28 01 200]
Przeznaczone do prac w elektronice czy mechanice precyzyjnej.
Szczypce służą do chwytania, trzymania i zaginania. Posiadają ząbkowane powierzchnie chwytające.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce płaskie montażowe 200 mm Knipex [28 01 200]:
- szczypce do precyzyjnych prac montażowych, np. w elektronice czy mechanice precyzyjnej,
- służą do chwytania, trzymania i zaginania, szczególnie wtedy gdy trzeba użyć dużo większej siły chwytu,
- powierzchnie chwytające są ząbkowane poprzecznie, dzięki czemu umożliwiają chwyt elementów o okrągłym przekroju,
- idealne do prac w trudnodostępnych miejscach, np. w wąskich i głębokich skrzynkach kablowych,
- szczypce posiadają powłokę fosforanowaną
PARAMETRY SZCZYPIEC 200 MM KNIPEX:
- rękojeści: z tworzywa sztucznego, powlekane,
- długość całkowita: 200 mm,
- wymiar (L3): 33 mm,
- wymiar (W3) : 13,5 mm,
- wymiar ( W4): 4,0 mm
- wymiary: 200 x 52 x 15 mm,
- waga: 180 g
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 180 g |
| EAN: | 4003773044468 |
| długość szczęk: | 33 mm |
| typ szczęki: | płaskie |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.188 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 5.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
