    2421 G-140
116,50zł brutto
94,72zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1165 pkt.
Szczypce o długości 140mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, nie posiadają części tnącej. Czernione i zabezpieczone antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne szczypce, szczęki płaskie długie bez ucinaka firmy Bahco model [2421G-140]:
  • szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
  • końcówki płaskie, szczęki ząbkowane BEZ UCINAKA,
  • wyposażone zostały w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
  • fosforanowe (czernione) wykończenie zabezpiecza przed korozją,
  • wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
  • wykonane zgodnie z normą ISO 5745
parametry szczypiec ze szczękami płaskimi, Bahco [2421G-140]:
  • długość całkowita szczypiec A: 140 mm,
  • długość części chwytającej (szczęki) B: 37 mm,
  • wymiar C: 15,0 mm,
  • wymiar D: 7,8 mm
  • wymiar E: 2,5 mm,
  • wymiar F: 7,8 mm,
  • wykończenie szczypiec: fosforanowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
  • rękojeści: wielokomponentowe,
  • waga: 120 g,
długość całkowita: 140 mm
waga: 120 g
EAN: 7314150102532
długość szczęk: 37 mm