    2421S-160
119,21zł brutto
96,92zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1192 pkt.
Szczypce o długości 160mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz płaskie wydłużane, ząbkowane szczęki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
  • przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900
  • końcówki płaskie, szczęki ząbkowane BEZ UCINAKA,
  • wykończenie szczypiec fosforanowane - zabezpieczone antykorozyjnie,
  • wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi, Bahco [2421S-160]:
  • długość całkowita szczypiec A: 160 mm,
  • długość części chwytającej (szczęki) B: 50 mm,
  • wymiar C: 16,5 mm,
  • wymiar D: 7,8 mm
  • wymiar E: 2,5 mm,
  • wymiar F: 7,8 mm,
  • wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczane antykorozyjnie,
  • rękojeści: wielokomponentowe VDE,
  • waga: 170 g,
długość całkowita: 160 mm
waga: 170 g
EAN: 7314150447138
długość szczęk: 50 mm