szczypce płaskie długie 160mm z ucinakiem, rękojeść wielokomponentowa, Irimo [604-160-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:604-160-1
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 555 pkt. |
Szczypce ze szczękami płaskimi, długimi z ucinakiem firmy Irimo model [604-160-1], przeznaczone do chwytania różnego rodzaju materiałów zwłaszcza do chwytania płaskich detali.
Szczypce o długości 158mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, posiadają część tnącą.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce, szczęki płaskie długie z ucinakiem firmy Irimo [604-160-1]:
- jedne z najlepszych szczypiec płaskich w tej klasie na rynku.
- przeznaczone do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie,
- szczypce mają wygodne, dwukomponentowe rękojeści wykonane z tworzywa,
- szczypce wydłużane wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 45-50HRc.
- znakomicie sprawdzają się przy cięciu drutu miedzianego i twardego,
- szczypce wykonane zostały zgodnie z normą ISO 5745.
parametry szczypiec ze szczękami płaskimi, Irimo [604-160-1]
- długość całkowita szczypiec L: 158 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) L1: 48 mm,
- wymiar W1: 17 mm,
- wymiar W2: 48 mm,
- wymiar T1: 9 mm,
- wymiar F: 8,8 mm,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- waga: 150 g,
| długość całkowita: | 158 mm |
| waga: | 150 g |
| EAN: | 8414909203219 |
| długość szczęk: | 48 mm |
| typ szczęki: | płaskie |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.150 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
