szczypce płaskie 160mm Knipex [20 02 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:20 02 160
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 790 pkt. |
profesjonalne szczypce płaskie Knipex model 2002-160, mają krótkie, płaskie i szerokie szczęki ;
szczypce płaskie 2002-160 mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz poprzecznie ząbkowaną powierzchnię chwytającą ;
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce płaskie Knipex model 2002-160, mają krótkie, płaskie i szerokie szczęki ;
szczypce 2002-160 wykonane zostały ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo;
parametry szczypiec 2002-160:
- długość całkowita 160mm,
- waga: 172 g,
- długość części chwytającej 30mm,
- szerokość szczęki 9,5mm
| EAN: | 4003773035008 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.178 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 1.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
