    2421GC-180IP
124,70zł brutto
101,38zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1247 pkt.
Szczypce o długości 180mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, nie posiadają części tnącej. Chromowane i zabezpieczone antykorozyjnie.
  • wyposażone zostały w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
  • chromowane wykończenie zabezpiecza przed korozją,
  • wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
  • wykonane zgodnie z normą ISO 5745
parametry szczypiec ze szczękami płaskimi, Bahco [2421GC-180IP]:
  • długość całkowita szczypiec A: 180 mm,
  • długość części chwytającej (szczęki) B: 57,5 mm,
  • wymiar C: 17,5 mm,
  • wymiar D: 9,3 mm
  • wymiar E: 2,5 mm,
  • wymiar F: 9,3 mm,
  • wykończenie szczypiec: chromowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
  • rękojeści: wielokomponentowe,
  • waga: 180 g,
długość całkowita: 180 mm
waga: 180 g
EAN: 7314150233229
długość szczęk: 57,5 mm