szczypce chwytające wydłużone 160mm Knipex [31 11 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:31 11 160
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1226 pkt. |
profesjonalne szczypce chwytające wydłużone Knipex model 3111-160, znakomicie sprawdzają się przy precyzyjnych pracach montażowych, gięciach i różnego typu regulacjach;
szczypce płaskie 3111-160 mają jednokomponentową rękojeść, oraz bardzo wąskie, bardzo długie końcówki ;
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce chwytające wydłużone Knipex model 3111-160, znakomicie sprawdzają się przy precyzyjnych pracach montażowych, gięciach i różnego typu regulacjach;
szczypce płaskie 3111-160 mają jednokomponentową rękojeść, oraz bardzo wąskie, bardzo długie końcówki o gładkiej powierzchni chwytającej, oraz precyzyjnie wykończone krawędzie;
wykonane zostały ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo;
parametry szczypiec 3111-160:
- długość całkowita 160mm,
- waga: 100 g,
- długość części chwytającej 55mm,
- szerokość na końcu szczęk 2,0mm
| EAN: | 4003773044475 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| długość opakowania: | 16 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
