szczypce okrągłe precyzyjne serii RX Ergo, rozmiar L 146,5mm, BAHCO [RX 7590]
-
Producent:
-
Kod producenta:RX 7590
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1972 pkt. |
Profesjonalne szczypce okrągłe LINDSTROM dla elektroników model RX 7590 do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce.
Wyposażone w rękojeści ESD wykonane z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych, nie przyjmujące żadnych ładunków elektrostatycznych,
Szczypce RX 7590 mają szczęki okrągłe, a część roboczą gładką o długości 20mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce okrągłe do precyzyjnych prac LINDSTROM model RX 7590:
- szczypce okrągłe RX 7590 wykonane z wysokiej jakości stal stopowej, polerowane przeznaczone są do bardzo precyzyjnych prac np. w elektronice czy automatyce,
- mają gładką powierzchnia szczęk o kształcie promienistym o długości 20 mm
- wyposażone w rękojeści ESD wykonane z dwóch rodzajów materiałów syntetycznych, nie przyjmujące żadnych ładunków elektrostatycznych,
- dzięki sterowanemu numerycznie procesowi szlifowania zapewniona jest dokładność kątów krawędzi szczęk, oraz ich powtarzalność;
- precyzyjny proces hartowania indukcyjnego krawędzi szczęk zapewnia twardość 42-46 HRc, a dołączona śruba minimalizuje tarcie,
- wyposażone są w wyjmowaną sprężynę powrotną, ograniczającą naprężenia. Sprężynę można ustawiać w trzech różnych pozycjach.
parametry techniczne szczypiec RX 7590:
- typ szczęki: okrągłe (Round Nose),
- powierzchnia chwytająca: gładka (Smooth),
- złącze skręcane: tak,
- długość całkowita A: 146,5 mm (5.77"),
- długość ostrzy B: 20,0 mm (0.79"),
- szerokość głowicy tnącej C: 9 mm (0.35"),
- wysokość głowicy tnącej D: 6,7 mm (0.26"),
- wymiar E: 1,0 mm (0.04"),
- wymiar F: 0,5 mm (0,02"),
- waga: 69 g.
| długość całkowita: | 146,5 mm |
| waga: | 69 g |
| EAN: | 7314150103201 |
| długość szczęk: | 20 mm |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | L (Large) |
| typ szczęki: | okrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | gładka |
| złącze skręcane: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.069 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
