Szczypce do zagniatania złączy typu RJ45, KNIPEX [97 51 13]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 51 13
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2148 pkt. |
Szczypce do zagniatania złączy typu RJ45, KNIPEX [97 51 13]
Profesjonalna zaciskarka do ekranowanych i nieekranowanych wtyków RJ45 (8P8C) z obudową otwartą i zamkniętą.
Wyposażona w regulowany zatrzask, oddzielną matrycę do zacisku odciążającego oraz wysokiej jakości ostrza do szybkiego cięcia i ściągania izolacji kabli CAT.
Równoległy mechanizm zagniatania zapewnia wysoką precyzję pracy, a blokada wymuszona gwarantuje stałą jakość zaciskania.
Konstrukcja umożliwia wymianę uszkodzonej matrycy, co wydłuża żywotność narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce do zagniatania złączy typu RJ45, KNIPEX [97 51 13]
- przeznaczone do ekranowanych i nieekranowanych złączy wtykowych typu RJ45 (8P8C),
- regulowany zatrzask, do wszystkich powszechnie stosowanych złączy RJ45 z zamkniętą i otwartą obudową,
- oddzielna matryca do zagniatania zacisku odciążającego,
- szybkie cięcie i ściąganie izolacji z kabli CAT dzięki ostrzom wysokiej jakości,
- wysoka dokładność procesu dzięki zagniataniu równoległemu,
- stała, wysoka jakość zagniatania dzięki blokadzie wymuszonej (z możliwością odblokowania),
- konstrukcja umożliwia wymianę uszkodzonej matrycy, co wydłuża żywotność narzędzia,
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC ZACISKOWYCH KNIPEX [97 51 13]
- przeznaczone do: zagniatania złączy typu RJ45,
- szczypce: czernione,
- rękojeści: z osłonkami wielokomponentowymi,
- wymiary: 190 x 64 x 26 mm,
- waga: 345 g,
| długość całkowita: | 190 mm |
| waga: | 345 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4003773087908 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.4 kg |
| długość opakowania: | 21.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
