szczypce do zagniatania tulejek kablowych 180mm Knipex [97 71 180] rękojeści jednokomponentowe
-
Producent:
-
Kod producenta:97 71 180
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1627 pkt. |
Profesjonalne szczypce do zagniatania tulejek kablowych firmy Knipex [97 71 180] z jednokomponentową rękojeścią o długości 180 mm.
Wyposażone zostały w 9 wyjątkowo głębokich profili zagniatających ze stożkowymi powierzchniami bocznymi.
Szczypce wykonane w wysokiej jakości stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo dla uzyskania jak największej trwałości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce do zagniatania tulejek kablowych 180mm Knipex [97 71 180]:
- profesjonalne szczypce do zagniatania tulejek kablowych,
- rękojeści jednokomponentowe z tworzywa sztucznego zapewniają pewny chwyt i wygodną pracę,
- mają lekką i zwartą konstrukcję, oraz optymalne przełożenie dźwigni, które zapewnia łatwiejsze zagniatanie,
- dedykowane do zagniatania tulejek kablowych bez kołnierza wg DIN 46228 część 1 + 4 w zakresie od 0,25 do 16 mm²,
- półokrągły profil zagniatający zapewnia bezpieczne połączenie między tulejką i przewodem,
- wyposażone zostały w 9 wyjątkowo głębokich profili zagniatających ze stożkowymi powierzchniami bocznymi,
- wykonane ze specjalna stali narzędziowej, kutej i hartowanej olejowo,
- wykonane według norm DIN EN 60900 IEC 60900.
parametry szczypiec uniwersalnych [97 71 180]:
- długość całkowita kombinerek: 180 mm,
- rękojeści: jednokomponentowe,
-
zakres pracy w mm²: 0,25 — 16,0 mm²,
- zakres pracy w AWG: 24-6,
- liczba gniazd: 9,
- zaczep do linki asekuracyjnej: tak,
- wymiary: 180 x 54 x 28 mm
- waga: 205 g.
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 205 g |
| EAN: | 4003773040668 |
| zakres pracy: | 0,25-10,0 mm² |
| zastosowanie: |
|
| zakres pracy AWG: | 26-6 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.214 kg |
| długość opakowania: | 18.5 cm |
| szerokość opakowania: | 4.9 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
