Szczypce do zagniatania z ostrzem bocznym Knipex [97 50 01]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 50 01
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1887 pkt. |
Profesjonalne szczypce do zagniatania z ostrzem bocznym firmy Knipex [97 50 01] do zagniatania przewodów telekomunikacyjnych i sygnałowych w izolacji z tworzywa sztucznego przy użyciu pojedynczych złączek U typu Scotchlok™.
Bez potrzeby odizolowywania, właściwy styk zapewniają złączki U.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce do zagniatania z ostrzem bocznym Knipex [97 50 01]:
- Do zagniatania przewodów telekomunikacyjnych i sygnałowych w izolacji z tworzywa sztucznego przy użyciu pojedynczych złączek U typu Scotchlok™
- Bez potrzeby odizolowywania, właściwy styk zapewniają złączki U
- Ostrza tnące dodatkowo hartowane indukcyjnie
- Ze sprężyną rozwierającą
- Stal elektryczna wanadowa, kuta, hartowana olejowo
dane techniczne szczypiec firmy Knipex [97 50 01]:
- zakres pracy średnica: 0,4-1,1 mm,
- długość całkowita: 155 mm,
- waga: 135 g.
| długość całkowita: | 155 mm |
| waga: | 135 g |
| EAN: | 4003773028239 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.135 kg |
| długość opakowania: | 15.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
