pozycjoner / lokalizator do złącza kabla solarnego MC4, Knipex [97 49 66 1]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 49 66 1
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3387 pkt. |
Pozycjoner / lokalizator do złącza kabla solarnego MC4, Knipex [97 49 66 1].
Przeznaczona do prawidłowego pozycjonowania w odpowiedniej odległości złącza i przewodu.
Współpracuje z matrycą 97 49 66 i ze szczypcami typu Crimp System 97 91 200.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pozycjoner / lokalizator do złącza kabla solarnego MC4, Knipex [97 49 66 1]:
- przeznaczona do prawidłowego pozycjonowania w odpowiedniej odległości złącza i przewodu MC4,
- współpracuje ze szczypcami typu Crimp System,
parametry pozycjonera Knipex [97 49 66 1]:
- przeznaczona do: pozycjonowania złącza do kabli solarnych MC4,
- współpracuje z matrycą: 97 49 66,
- wymiary: 120 x 75 x 20 mm,
- waga: 72 g,
| waga: | 72 g |
| EAN: | 4003773066736 |
| zastosowanie: | do pozycjonowania złącza |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ złącza: | MC4 |
| masa z opakowaniem: | 0.074 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 7.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
