szczypce do zagniatania tulejek Knipex [97 81 180]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 81 180
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2288 pkt. |
profesjonalne szczypce firmy Knipex [97 81 180] do zagniatania tulejek kablowych z zagniataniem od czoła w zakresie od 0,5-6,0mm2
idealne do prac w trudno dostępnych miejscach, np. w wąskich i głębokich skrzynkach kablowych
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce firmy Knipex [97 81 180] do zagniatania tulejek kablowych wg DIN46228 część 1+4 w zakresie od 0,5-6,0mm2,
dzięki temu, że proces zagniatania jest wykonywany od czoła szczypce są idealne do prac w trudno dostępnych miejscach, np. w wąskich i głębokich skrzynkach kablowych
szczypce 97 81 180 wykonane są ze stali narzędziowej, kutej i hartowanej olejowo
| EAN: | 4003773019794 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.209 kg |
| długość opakowania: | 17 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
