szczypce chromowane, płaskie, długie 160mm bez ucinaka Bahco [2421GC-160IP]
-
Producent:
-
Kod producenta:2421GC-160IP
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1152 pkt. |
Profesjonalne szczypce chromowane ze szczękami płaskimi, długimi bez ucinaka firmy Bahco model [2421GC-160IP], przeznaczone do chwytania różnego rodzaju materiałów zwłaszcza do chwytania płaskich detali.
Szczypce o długości 160mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, nie posiadają części tnącej. Chromowane i zabezpieczone antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce chromowane, szczęki płaskie długie bez ucinaka firmy Bahco model [2421GC-160IP]:
- płaskie, długie i żłobkowane szczęki do chwytania płaskich materiałów z doskonałym dostępem w ograniczonych przestrzeniach,
- dwukomponentowe rękojeści ERGO z miękką, termoplastyczną powierzchnią na twardym polipropylenie zapewniają dobry chwyt,
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- końcówki płaskie, szczęki ząbkowane BEZ UCINAKA,
- wyposażone zostały w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
- chromowane wykończenie zabezpiecza przed korozją,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
- wykonane zgodnie z normą ISO 5745
parametry szczypiec ze szczękami płaskimi, Bahco [2421GC-160IP]:
- długość całkowita szczypiec A: 160 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) B: 50 mm,
- wymiar C: 16,5 mm,
- wymiar D: 8,8 mm,
- wymiar E: 2,5 mm,
- wymiar F: 8,8 mm,
- wykończenie szczypiec: chromowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- waga: 170 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 170 g |
| EAN: | 7314150447114 |
| długość szczęk: | 50 mm |
| typ szczęki: | płaskie |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.122 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
