szczypce boczne tnące dla elektroników 125mm, zakres cięcia 0,2 - 1,5mm, główka zwężana, Knipex [79 32 125]
-
Producent:
-
Kod producenta:79 32 125
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2321 pkt. |
Profesjonalne, precyzyjne szczypce tnące boczne 125mm dla elektroników, główka zwężana Knipex 79 32 125, kute ze stali łożyskowej chromowo-wanadowej, o podwyższonej twardości ostrza do 62 HRc. Szczypce czernione, a głowica polerowana, zwężana.
Ucinaki mają wzmocnione ostrza, zakres cięcia Cu od 0,2mm do 1,5mm, zakres cięcia drutu średnio twardego to 1,1mm, a zakres cięcia drutu twardego wynosi 0,6mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Precyzyjne szczypce tnące boczne dla elektroników Knipex [79 32 125]:
- precyzyjne obcinaki boczne przeznaczone do bardzo dokładnego cięcia w elektronice lub automatyce,
- o zakresie cięcia 0,2 - 1,5 mm,
- kute ze stali łożyskowej chromowo-wanadowej, o podwyższonej twardości ostrza ok 62 HRC,
- przeznaczone do cięcia drutu miękkiego (miedzi, tworzywa sztucznego), średnio twardego i twardego
- precyzyjnie ukształtowane końcówki pozwalają ciąć także gęsto ułożone przewody,
- każde ostrze oddzielnie hartowane indukcyjnie, potem są szlifowane i wyjątkowo ostre z bardzo małym ścięciem,
- szczypce są czernione, a głowica zwężona, polerowana,
- dwukomponentowe rękojeści wykonane z trwałych materiałów syntetycznych,
- szczypce mają podwójną sprężynę zwrotną,
- bardzo precyzyjnie wykonana powierzchnia złącza skręcanego gwarantuje niskie tarcie i równomierny ruch w całym zakresie rozwarcia szczypiec.
Parametry techniczne szczypiec KNIPEX [79 32 125]:
- zakres cięcia drutu miękkiego: 0,2 - 1,5 mm,
- zakres cięcia drutu średnio twardego: 1,1 mm,
- zakres cięcia drutu twardego: 0,6 mm,
- długość całkowita szczypiec: 125 mm,
- twardość ostrzy: 62 HRC,
- rodzaj wykończenia: czernione, główka polerowana,
- typ krawędzi tnących: ostrze bez ścięcia, (Ultra),
- kształt głowicy: główka zwężona Tapered,
- rozmiar ucinaków: XS (Extra Small),
- szerokość główki [A]: 11,0 mm,
- długość szczęki [B]: 11 mm,
- grubość szczęki [D]: 6,5 mm,
- wymiary (D x S x W): 125 x 59 x 19 mm,
- waga: 58 g
| długość całkowita: | 125 mm |
| waga: | 58 g |
| EAN: | 4003773061366 |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 0,2-1,5 mm |
| długość szczęk: | 11 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | Ultra |
| rozmiar rękojeści szczypiec: | XS (Extra Small) |
| kształt głowicy ucinaków: | Tapered |
| złącze skręcane: | tak |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.058 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 5.9 cm |
| wysokość opakowania: | 1.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
