sprężyna naciągowa gruba KNIPEX [97 59 31] do szczypiec do zagniatania 97 53 4
-
Producent:
-
Kod producenta:97 59 31
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 171 pkt. |
Sprężyna naciągowa zapasowa gruba KNIPEX 97 59 31 przeznaczona do szczypiec do zagniatania tulejek KNIPEX 97 53 4 / 97 53 5 / 97 53 8 / 97 53 9 / 97 53 14.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Sprężyna naciągowa zapasowa cienka KNIPEX [97 59 31]:
- wymienna sprężyna naciągowa cienka,
- przeznaczona do szczypiec do zagniatania tulejek KNIPEX 97 53 4, 97 53 5, 97 53 8, 97 53 9, 97 53 14,
- wymiary: 5 x 5 mm,
- waga: 2 g
| długość całkowita: | 5 mm |
| waga: | 2 g |
| EAN: | 4003773053972 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.002 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.5 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
