siekiera do rozłupywania pniaków z trzonkiem jesionowym, Bahco [MES-3.0-900]
-
Producent:
-
Kod producenta:MES-3.0-900
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1498 pkt. |
Profesjonalna ciężka siekiera do rozłupywania pni i pobijania firmy BAHCO MES-3.0-900, z trzonkiem wykonanym z sezonowanego drewna jesionowego.
Dzięki specjalnemu kształtowi ostrza rozbijanie grubych pni jest szybkie i łatwe, może służyć również po pobijania klinów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.siekiera do rozłupywania pniaków z trzonek jesionu Bahco [MES-3.0-900]:
- siekiera MES-3.0-900 ma ostrze wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej, dzięki specjalnemu kształtowi ostrza świetne nadaje się do rozłupywania pni,
- przeznaczona do rozłupywania grubych szczap drewna (np. do kominka) lub jako młot do pobijania klinów,
- Długi prosty trzonek, pozwala na użycie dużej siły
- duża trwałość obucha i specjalne hartowanie pozwala używać tej siekiery również do pobijania klinów podczas rozłupywania,
- trzonek wykonany z sezonowanego drewna jesionowego,
- duży otwór do zawieszania sprawia, że siekierę można łatwo przechowywać,
siekiera do rozłupywania Bahco [MES-3.0-900]:
- długość całkowita: 900 mm,
- waga: 3690 g,
- waga obucha: 3000 g.
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga kg: | 3,0 kg |
| EAN: | 7311518123864 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 3.690 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
