siekiera do rozłupywania pniaków, trzonek z włókna szklanego, Bahco [MES-3.5-900FG]
-
Producent:
-
Kod producenta:MES-3.5-900FG
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2677 pkt. |
Profesjonalna, ciężka siekiera do rozłupywania pni i pobijania firmy BAHCO MES-3.5-900FG, z trzonkiem wykonanym z włókna szklanego.
Dzięki specjalnemu kształtowi ostrza rozbijanie grubych pni jest szybkie i łatwe, może służyć również po pobijania klinów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.siekiera do rozłupywania pniaków z trzonek jesionu Bahco [MES-3.5-900FG]:
- siekiera MES-3.5-900FG ma ostrze wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej, dzięki specjalnemu kształtowi ostrza świetne nadaje się do rozłupywania pni,
- przeznaczona do rozłupywania grubych szczap drewna (np. do kominka) lub jako młot do pobijania klinów,
- długi prosty trzonek, pozwala na użycie dużej siły
- duża trwałość obucha i specjalne hartowanie pozwala używać tej siekiery również do pobijania klinów podczas rozłupywania,
- trzonek wykonany z włókna szklanego,
- duży otwór do zawieszania sprawia, że siekierę można łatwo przechowywać,
siekiera do rozłupywania Bahco [MES-3.5-900FG]:
- długość całkowita: 900 mm,
- waga: 3990 g,
- waga obucha: 3500 g.
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga kg: | 3,5 kg |
| EAN: | 7311518281120 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z włókna szklanego |
| masa z opakowaniem: | 4.400 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
