Siekiera do rozłupywania, 660 mm, MILWAUKEE [4932498629]
-
Producent:
-
Kod producenta:4932498629
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3321 pkt. |
Siekiera do rozłupywania, 660 mm, MILWAUKEE [4932498629]
Wytrzymała siekiera z kutym stalowym ostrzem zapewniającym długotrwałą ostrość i skuteczne rozłupywanie drewna.
Metalowy rdzeń zwiększa odporność na wyginanie, a ergonomiczna rękojeść z gumową powłoką gwarantuje pewny i wygodny chwyt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.siekiera do rozłupywania, 660 mm, MILWAUKEE [4932498629]
- ostrze wykonane z kutej stali zapewnia wytrzymałość i długotrwałą ostrość, umożliwiając precyzyjne i wydajne rozłupywanie drewna,
- rdzeń siekiery został w całości wykonany z metalu, dzięki czemu jest odporny na wyginanie,
- ergonomiczna rękojeść została pokryta odporną na zużycie gumową powłoką,
PARAMETRY TECHNICZNE SIEKIERY MILWAUKEE [4932498629]
- długość całkowita: 660 mm,
- waga: 2,7 kg,
| długość całkowita: | 680 mm |
| waga kg: | 2.7 kg |
| EAN: | 4058546524982 |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 3 kg |
| długość opakowania: | 67.4 cm |
| szerokość opakowania: | 21.8 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
