siekiera do głębokiego cięcia z trzonkiem z włókna szklanego Bahco [FFSS-1.5-900FG]
-
Producent:
-
Kod producenta:FFSS-1.5-900FG
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1956 pkt. |
Profesjonalna siekiera BAHCO FFSS-1.5-900FG, z trzonkiem wykonanym z włókna szklanego o dużej wytrzymałości, z warstwą antypoślizgową zapewniającą bezpieczną pracę.
Siekiera przeznaczona jest do wykonywania długich i głębokich cięć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Siekiera do głębokiego cięcia Bahco [FFSS-1.5-900FG]:
- z długą, prostą rękojeścią umożliwiającą długie i głębokie cięcie,
- trzykomponentowa rękojeść (rdzeń z włókna szklanego, polipropylenu wokół rdzenia i uchwyt z elastomeru) zapewnia trwałość i bezpieczeństwo pracy,
- wygodny, miękki antypoślizgowy uchwyt posiada duży otwór do zawieszania, co ułatwia przechowywanie narzędzia,
- ostrze siekiery zostało wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej.
Parametry techniczne siekiery Bahco [FFSS-1.5-900FG]:
- długość całkowita: 900 mm,
- waga: 2400 g
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga kg: | 2,4 kg |
| EAN: | 7311518275884 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z włókna szklanego |
| masa z opakowaniem: | 2.410 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
