samonastawne szczypce zaciskowe do tulejek kablowych 0,08-16 mm², KNIPEX [97 55 04] z ładowaniem bocznym
-
Producent:
-
Kod producenta:97 55 04
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7635 pkt. |
Profesjonalne szczypce do zagniatania tulejek kablowych Knipex 97 55 04, z czworokątnym profilem zagniatającym, przeznaczone do zaciskania nielutowanych połączeń elektrycznych.
Zakres pracy zaciskarki wynosi od 0,08 do 16 mm².
Szczypce do zaciskania dopasowują się automatycznie do różnych przekrojów i możliwe jest zaciskanie podwójnych tulejek kablowych do 2 x 6 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Samonastawne szczypce zaciskowe z ładowaniem bocznym KNIPEX [97 55 04]:
- lekkie i poręczne szczypce do zagniatania tulejek kablowych o niewielkim rozwarciu rękojeści,
- wyposażone w głowicę do zagniatania czworokątnego umożliwiającą zagniatanie tulejek kablowych od 0,08 do 16 mm²,
- przeznaczone są do tulejek kablowych Twin o maksymalnym przekroju 2 x 6 mm² lub 2 x AWG 12,
- do zagniatania tulejek kablowych wg DIN 46228 część 1 + 4,
- szczypce do zaciskania dopasowują się automatycznie do różnych przekrojów, co umożliwia precyzyjne i szybkie zagniatanie,
- skuteczne przełożenie dźwigni zapewnia dużą siłę zagniatania,
- siła zagniatania została precyzyjnie ustawiona fabrycznie (skalibrowana),
- blokada pozwalająca na otwarcie szczypiec tylko wtedy, gdy złącze zostało już zaciśnięte zapewnia wysoką jakość zagniatania,
- otwór na zacisk dostępny z obu stron, dzięki czemu można wprowadzić bardzo długie końcówki kablowe,
- poręczny kształt i niewielka waga zapewniają efektywną pracę bez uczucia zmęczenia,
- wykonane są z wysokiej jakości stali elektrycznej, chromowo-wanadowej, hartowanej olejowo.
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC ZACISKOWYCH KNIPEX [97 55 04]:
- przeznaczone do: zaciskania tulei drucianych,
- zakres pracy: 0,08 - 16 mm²,
- AWG: 28 - 6,
- liczba miejsc zaciskania: 1,
- szczypce: chromowane,
- rękojeść: z wielokomponentowymi uchwytami,
- wymiary: 180 x 77 x 21 mm,
- waga: 459 g
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 459 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4003773084853 |
| zakres pracy: | 0,08 - 16 mm² |
| zakres pracy AWG: | 28-6 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.459 kg |
| długość opakowania: | 23.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
