profesjonalna siekiera do ścinania drzew 850mm Bahco [FCP-2.3-860]
-
Producent:
-
Kod producenta:FCP-2.3-860
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2713 pkt. |
Profesjonalna siekiera firmy Bahco typ FCP-2.3-860 o długości 850mm, rękojeść wykonana z drzewa orzecha.
Siekiera średniej wielkości do ścinania drzew i oczyszczania pni z konarów oraz innych prac leśnych i ogrodowych.
Wąskie ostrze ułatwia wbijanie w cięte drewno, profil lekko rozszerza się co ułatwia rozłupywanie.
Ostrze siekiery wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali narzędziowej zgodnej z normą DIN 7287, klasa B.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
siekiera do ścinania drzew 850mm Bahco FCP-2.3-860
- siekiera FGS-2.3-860 służy do ścinania drzew i oczyszczania pni z konarów oraz innych prac leśnych i ogrodowych
- cienkie / wąskie ostrze ułatwia wbijanie w cięte drewno, profil lekko rozszerza się co ułatwia rozłupywanie
- ostrze wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali narzędziowej zgodnej z DIN 7287, klasa B
- powierzchnia ostrza jest profesjonalnie wypolerowana
- rękojeść lekko wygięta wykonana z drewna orzecha klasy pierwszej
- ostrze siekiery jest osadzone na rękojeści i zabezpieczone ząbkowanym klinem wykonanym z włókna węglowego
- klin wyposażony w otwór do zawieszania
- rękojeść posiada 8 mm (standard europejski) otwór do zawieszenia, ułatwiający powieszenie na ścianie
Dane siekiery Bahco FCP-2.3-860
- długość całkowita: 850 mm,
- waga całkowita: 3,0 kg,
- długość trzonka: 850 mm,
- waga ostrza siekiery: 2,3kg
Zalecamy przed użyciem dobrze namoczyć rękojeść co zwiększa jej elastyczność i wytrzymałość, również nie jest zalecane przechowywanie siekier z drewnianymi rękojeściami w suchych pomieszczeniach.
Do siekier Bahco dostępne są oryginalne rękojeści zapasowe zapytaj sprzedawcy: sklep@phuabc.com.pl
| długość całkowita: | 850 mm |
| waga kg: | 3,0 kg |
| EAN: | 7311518123994 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 2.870 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
