tarcza korundowa do cięcia metalu 125/22,23/1,6mm Makita [D-18823]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-18823
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 40 pkt. |
Wysokiej jakości wypukła tarcza korundowa Makita D-18823, o średnicy 125 mm, z otworem 22,23 mm, o szerokości 1,6 mm.
Przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów ze stali i stali nierdzewnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza korundowa do cięcia metalu 125mm Makita D-18823:
- przeznaczona do cięcia profili, rur, blach i drutów ze stali i stali nierdzewnej,
- pozwala uzyskać wysoką jakość obróbki materiałów,
- przystosowana do użytku w szlifierkach wysokoobrotowych.
parametry techniczne tarczy do metalu Makita D-18823:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu: 22,23 mm,
- grubość tarczy: 1,6 mm,
- typ tarczy: wypukła,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12200 obr/min,
- oznaczenie tarczy: WA46S BF
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,6 mm |
| EAN: | 088381205160 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
