ostrze zapasowe do nożyc do rur plastikowych 411-63, Bahco [411-63-95]
-
Producent:
-
Kod producenta:411-63-95
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2580 pkt. |
Wymienne ostrze do obcinaka do rur plastikowych Bahco 411-63-95, przeznaczone do cięcia rur z różnego rodzaju tworzyw o średnicy do 63 mm.
Ostrze przeznaczone jest do nożyc do rur Bahco 411-63.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ostrze zapasowe do nożyc do rur z tworzywa, Bahco [411-63-95]:
- wymienne ostrze do nożyc do rur Bahco 411-63,
- umożliwia cięcie rur z tworzyw: PE, PP, PB, PEX, MLP/MSR, VPE, CPVC, PVC, PVDF,
- maksymalna średnica cięcia wynosi 63 mm,
- liczba ostrzy w opakowaniu: 1 szt.,
- waga: 48 g
| waga: | 48 g |
| przeznaczenie: | do rur z tworzywa |
| EAN: | 7314150412280 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.151 kg |
| długość opakowania: | 19 cm |
| szerokość opakowania: | 17 cm |
| wysokość opakowania: | 10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
