Obcinak do cięcia grubościennych rur kompozytowych i z tworzywa sztucznego do 40mm KNIPEX [90 25 40]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 25 40
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4025 pkt. |
Profesjonalny obcinak do cięcia firmy KNIPEX [90 25 40] przeznaczony do cięcia rur grubościennych kompozytowych w zakresie 26 - 40 mm.
Korpus narzędzia wykonany został z wysokiej jakości stali elektrycznej chromowo-wanadowej i hartowany olejowo.
Wykonane cięcie jest czyste, bez nierównych krawędzi. Obcinak tnie rury w kilku etapach z użyciem mechanizmu zapadkowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Obcinak do cięcia rur kompozytowych i z tworzywa sztucznego, KNIPEX [90 25 40]:
- obcinak przeznaczony do cięcia grubościennych rur z tworzywa sztucznego oraz rur kompozytowych o średnicy 26 - 40 mm,
- ma ruchome szczęki, które podtrzymują i ustawiają rurę w idealnej pozycji do prostopadłego cięcia,
- obcinak tnie rury w kilku etapach z użyciem mechanizmu zapadkowego,
- korpus narzędzia wykonany został ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej wysokiej jakości, hartowany olejowo,
- noże wykonane ze specjalnej stali narzędziowa, hartowana olejowo,
- nóż do rur kompozytowych jest wymienny,
- obcinak posiada wielokomponentowe rękojeści zapewniające wygodną pracę,
- nie nadaje się do cięcia rur cienkościennych.
Parametry techniczne obcinaka Knipex [90 25 40]:
- zakres cięcia rur kompozytowych: 26 - 40 mm,
- długość ostrza: 40 mm,
- blokada zamknięcia: tak,
- wymiary: 210 x 70 x 20 mm,
- waga: 500 g
| długość całkowita: | 210 mm |
| waga: | 500 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773045182 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 26-40 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.500 kg |
| długość opakowania: | 21 cm |
| szerokość opakowania: | 9.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
