obcinak do rur kompozytowych i z tworzyw sztucznych o średnicy do 26mm, KNIPEX [90 25 25]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 25 25
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4898 pkt. |
Profesjonalny obcinak do rur kompozytowych i rur z tworzyw sztucznych KNIPEX 90 25 25 przeznaczony do cięcia rur o średnicy do 26 mm, dzięki solidnej konstrukcji nadaje się także do cięcia rur kompozytowych z grubszą warstwą aluminium.
Obcinak pozwala uzyskać idealny kąt prosty na całym przekroju rurki, ponieważ tnie zawsze prostopadle do osi rury, a wykonane cięcie jest czyste, bez nierównych krawędzi. Użycie siły nacisku jest mniejsze nawet o 60%, ponieważ swobodnie obracająca się tarcza tnąca umożliwia obracanie się rury podczas cięcia z minimalnym tarciem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Obcinak do rur kompozytowych i plastikowych KNIPEX [90 25 25]:
- obcinak przeznaczony do cięcia rur aluminiowych rur kompozytowych i rur z tworzyw sztucznych o średnicy do 26 mm,
- nadaje się także do cięcia rur kompozytowych z grubszą warstwą aluminium (np. Geberit Mepla),
- użycie siły nacisku jest mniejsze nawet o 60%, ponieważ swobodnie obracająca się tarcza tnąca umożliwia obracanie się rury podczas cięcia z minimalny tarciem,
- ruch obrotowy pozwala uniknąć powstawania zniekształceń na przecinanych rurach,
- szerokie podkładki z tworzywa sztucznego zamocowane na głowicy tnącej umożliwiają cięcie pod kątem prostym,
- obcinak umożliwia wykonywanie bardzo krótkich cięć korygujących,
- krążek tnący wykonany z wysokojakościowej stali chromowo-wanadowej, hartowanej olejowo,
- bardzo praktyczny system szybkiej wymiany krążka tnącego,
- obcinak jest wyposażony w blokadę zabezpieczającą na czas przenoszenia lub transportu,
- posiada wielokomponentowe, rękojeści zapewniające wygodną pracę.
Parametry techniczne obcinaka do rur Knipex [90 25 25]:
- średnica ciętych rur: do 26 mm,
- wymiary: 210 x 81 x 38 mm,
- waga: 391 g
| długość całkowita: | 210 mm |
| waga: | 391 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773088714 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 2-26 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.440 kg |
| długość opakowania: | 21 cm |
| szerokość opakowania: | 8.1 cm |
| wysokość opakowania: | 3.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
