automatyczny obcinak do rur miedzianych o średnicach 15 mm, Bahco [306-15]
-
Producent:
-
Kod producenta:306-15
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 793 pkt. |
Obcinak do rur miedzianych firmy Bahco [306-15] przeznaczony do cięcia rur o średnicy 15 mm.
Obcinak zapewnia precyzyjne cięcie dokładnie pod kątem 90 stopni dzięki kołom prowadzącym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.automatyczny obcinak do rur miedzianych, Bahco [306-15]:
- obcinak przeznaczony do cięcia rur z miedzi o średnicy 15 mm,
- brak konieczności ręcznej regulacji podczas odcinania rury,
- precyzyjne cięcie dokładnie pod kątem 90 stopni dzięki kołom prowadzącym
- po cięciu pozostaje gładka i czysta powierzchnia gotowa do dalszej obróbki
parametry obcinaka do rur Bahco [306-15]:
- średnica ciętych rur: 15 mm,
- wymiar A: 53 mm,
- wymiar B: 27 mm,
- waga: 175 g.
| waga: | 175 g |
| przeznaczenie: | do rur miedzianych |
| EAN: | 7311518297107 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 15 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.190 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
