obcinak / nożyce do rur z tworzywa, 63mm, Bahco [411-63]
-
Producent:
-
Kod producenta:411-63
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4352 pkt. |
Nożyczki do rur plastikowych Bahco 411-63, przeznaczone do cięcia rur o średnicy do 63 mm.
Obcinak z dopracowanym systemem zapadkowym umożliwia łatwe i precyzyjne cięcie rur z tworzyw takich jak: PE, PP, PB, PEX, MLP/MSR, VPE, CPVC, PVC, PVDF.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Obcinak / nożyce do rur z tworzywa, 63mm, Bahco [411-463]:
- nożyczki przeznaczone do cięcia rur plastikowych o średnicy do 26 mm,
- umożliwiają cięcie rur z tworzyw: PE, PP, PB, PEX, MLP/MSR, VPE, CPVC, PVC, PVDF,
- system zapadkowy umożliwia łatwe i precyzyjne cięcie z minimalnym wysiłkiem,
- ostrze zwalniane jest jednym ruchem ręki, co ułatwia obsługę i przyspiesza pracę,
- ostrze zostało wyprodukowane ze stali nierdzewnej z powłoką PTFE zapewniającą dużą odporność,
- umieszczenie ostrza wewnątrz obudowy zabezpiecza je przed uszkodzeniem i ogranicza ryzyko zranienia użytkownika,
- gumowy uchwyt zapewnia wygodną pracę,
- oddzielnie dostępne jest ostrze zapasowe [411-63-95]
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYCZEK DO RUR PLASTIKOWYCH BAHCO [411-63]:
- maksymalna średnica ciętych rur: 63 mm,
- szerokość głowicy tnącej [A]: 275 mm,
- wysokość głowicy tnącej [B]: 25 mm,
- waga: 607 g
| waga: | 607 g |
| przeznaczenie: | do rur z tworzywa |
| EAN: | 7314150412136 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.633 kg |
| długość opakowania: | 33.5 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 12.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
