wymienny gratownik do obcinaka do rur - 90 31 02 SB, KNIPEX [90 39 02 V02]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 39 02 V02
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 293 pkt. |
Wymienny gratownik do obcinaka do rur miedzianych, mosiężnych i ze stali nierdzewnej firmy KNIPEX model [90 39 02 V02] przeznaczonego do cięcia rur o średnicy 6-35 mm i grubości ścianki do 2 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wymienny gratownik do obcinaka do rur firmy KNIPEX [90 39 02 V02]:
- zamienny gratownik do obcinaka do cięcia rur ze stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu o średnicy 6-35 mm i grubości ścianki do 2 mm
- do przecyzyjnego usuwania zadziorów powstałych przy cięciu rur
- przeznaczony do obcinaka 90 31 02 SB
- waga: 7 g.
| waga: | 7 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773085881 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.008 kg |
| długość opakowania: | 8 cm |
| szerokość opakowania: | 1.3 cm |
| wysokość opakowania: | 1.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
