obcinak do rur i węży ochronnych o średnicy do 25mm, KNIPEX [90 20 185]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 20 185
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2062 pkt. |
Profesjonalny obcinak do rur oraz węży z tworzywa sztucznego i gumy, KNIPEX 90 20 185, przeznaczony do cięcia rur o średnicy do 25 mm, dzięki solidnej konstrukcji nadaje się także do cięcia węży wzmacnianych oplotem.
Obcinak ze sprężyną rozwierającą i blokadą otwarcia, nie nadaje się do cięcia kabli.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Obcinak do rur i węży ochronnych o średnicy do 25mm KNIPEX [90 20 185]:
- obcinak przeznaczony do cięcia cienkościennych rur z tworzywa sztucznego (np. rur wzmocnionych z tworzywa sztucznego) i węży, również wzmacnianych oplotem, z tworzywa sztucznego i gumy o średnicy zewnętrznej do ∅ 25 mm,
- ze sprężyną rozwierającą,
- nie nadaje się do cięcia kabli,
- ostrze tnące wykonane z wysokojakościowej stali chromowo-wanadowej, hartowanej olejowo,
- wielokomponentowe rękojeści z wzmacnianego włóknem szklanym tworzywa sztucznego zapewniają wygodną pracę,
- obcinak posiada blokadę zabezpieczającą na czas przenoszenia lub transportu,
- dostępne jest ostrze zapasowe do obcinaka o symbolu 90 29 185
Parametry techniczne obcinaka do rur Knipex [90 20 185]:
- średnica cięcia: do 25 mm,
- wymiary: 185 x 70 x 25 mm,
- waga: 172 g
| długość całkowita: | 185 mm |
| waga: | 172 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773067122 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 2-25 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.198 kg |
| długość opakowania: | 21.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
